1 שעות ו- 23 דקות

פרק 15 – פרודוקטיביות, מיינדפולנס וחמלה עם יאיר יונה

תקציר הפרק

אחד האתגרים שלי באופן אישי, ומה שמייצר עבורי סטרס מדי פעם זה להספיק את כל המשימות שאני רוצה לעשות. מאחר שזה אתגר שמשותף לרבים, הזמנתי לפודקאסט את יאיר יונה. את יאיר הכרתי דרך מתאמן שלי שלמד את הקורס שלו "על זה", המליץ עליו. הוא סקרן אותי כשהוא סיפר שיאיר מרבה לדבר על מיינדפולנס בקורס. יאיר מביא איתו נסיון של 10 שנים בתרגול מיינדפולנס, והתמודדות אישית עם טראומה, ומצד שני- הוא גם יזם ומנטור שעשה הרבה.

האמת שיאיר הפתיע אותי בשיחה שלנו. חשבתי שנדבר על מתודות של ניהול זמן וכיצד להצליח לעשות יותר בזמן שיש לנו, ומצאתי אותנו מדברים על החשיבות של מיינדפולנס וחמלה באותו נושא בדיוק. בדרך כלל מנטורים לפרודוקטיביות שמים את הדגש על דחיפה ועידוד- לתת מוטיבציה לעבוד קשה ולעשות כמה שיותר. יאיר שם את הדגש על חמלה עצמית- על כך שהעשייה צריכה לתמוך בבריאות הפיזית והנפשית שלי. על כך שחשוב שהעשייה תמלא ותהיה משמעותית עבורנו.

ויחד עם זאת, יאיר הביא גם את האמון בדרך של ניהול וארגון עצמי כדרך רוחנית ממש, וככלי לשקט בראש. כשאנשים מתחילים לתרגל מדיטציה הרבה פעמים הם מתלוננים על ריבוי המחשבות, ובייחוד מחשבות על רשימת המשימות האין סופית שלהם. כשאנחנו עובדים מאורגן ומתוכנן כפי שהוא מלמד נוצר שקט בראש- כי יש בהירות מתי כל פעילות תתבצע.

יאיר יונה- מנחה קבוצות, סדנאות, הרצאות ואימונים אישיים להעלאת תחושות מסוגלות והוצאה לפועל של החיים באמצעות מתודות ניהול עצמי

האתר של יאיר יונה: https://www.weareonit.co/

האזינו לפרק בפלטפורמה המועדפת עליכם:

תגיות הפרק:

אבחנהאומנותדילמהדרךהספקהרשאהויתורזמןזמרחוסר חשקחשקטוביאיר יונהיומןיכולתכסףלעבורלקנותמיינדפולנסמשאב

רוצה לראות את הנוסחה להרגעת מתח ולחץ שלילי?

​הירשם עכשיו כדי לקבל למייל שלך מדיטציה מודרכת ו- 7 עקרונות לרגיעה שיעזרו לך לשלוט ברגשות השליליים שלא מפסיקים להציף את המחשבות שלך.

בהרשמתך הנך מאשר/ת קבלת תוכן ומידע בדיוור למייל, אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ומדיניות הפרטיות ו תנאי השירות של Google חלים.

שתפו את הפרק:

איך להאט תהליכי הזדקנות

הדרכה מיוחדת חינם בזום

Days
Hours
Minutes
Seconds
דילוג לתוכן