58 דקות

פרק 11 – דפנה ארמוני- זה לא חשוב להיות מפורסם זה חשוב להיות בן אדם

תקציר הפרק

דפנה ארמוני, הזמרת הנפלאה, ואני מחוברים במהות העמוקה, מה שחשוב לשנינו זה קודם כל להיות בן אדם- להשפיע לטובה ולעזור- לאנשים ולחברה כולה.

לפני כשנה דפנה הצטרפה אלי למסע עמוק פנימה במועדון המיינדפולנס. בתוך החיים המטורפים והעמוסים, היא גילתה רגעים עמוקים של שקט ושלווה, וגם כלים להתמודד עם רעשים מפריעים, שלה כמוזיקאית מפריעים במיוחד. למשל בראיון איתה היא מספרת כיצד טיפ ממני עזר לה להתמודד עם חצי שעה רועשת בבדיקה רפואית, שהיתה יכולה להיות סיוט מתמשך.

היא מתארת מדוע המיינדפולנס הוא מהותי עבורה- "מיינדפולנס זה הא"ב של להיות זמר או שחקן. לנשום נכון, להיות מתחשב בעצמך ובסביבה." היא גם נתנה לי במתנה תרגום שלא חשבתי עליו למילה "מיינדפולנס".

הנה כמה מהנושאים שדיברנו עליהם:

  • מה דפנה מקבלת ממדיטציה ומההשתתפות במועדון המיינדפולנס
  • טיפ קטן להתמודדות עם רעשים מטרידים
  • מדוע זה כל כך חשוב לעצור, להיכנס פנימה ולהתבונן
  • מה בין מיינדפולנס לחמלה
  • המחויבות לעשות טוב ולהשפיע לטובה על אנשים ועל החברה כולה. דפנה מספרת בראיון לראשונה על הפעילות הציבורית שלה שנובעת מחמלה.
  • היחסים בין אמנים, ובין אמן לנגנים שלו
  • מה חשוב כדי ליצור חווית אחדות וזרימה קבוצתית

האזינו לפרק בפלטפורמה המועדפת עליכם:

תגיות הפרק:

אריק איינשטייןבני אדםדפנה ארמוניהבנהטוטאליותלנשוםלשירמדיטציהמועדוןמיינדפולנסמשחקמשפחהניר קראוזהנשיותנשיםנשימהנשימותסרטפודקאסטקולנוע

רוצה לראות את הנוסחה להרגעת מתח ולחץ שלילי?

​הירשם עכשיו כדי לקבל למייל שלך מדיטציה מודרכת ו- 7 עקרונות לרגיעה שיעזרו לך לשלוט ברגשות השליליים שלא מפסיקים להציף את המחשבות שלך.

בהרשמתך הנך מאשר/ת קבלת תוכן ומידע בדיוור למייל, אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ומדיניות הפרטיות ו תנאי השירות של Google חלים.

שתפו את הפרק:

"קורס אימון, טיפול והנחיה בשילוב מיינדפולנס"

שעור מבוא חינם

ימים
שעות
דקות
שניות
דילוג לתוכן