1 שעות ו-3 דקות

פרק 29 – מיינדפולנס כתרגול הוליסטי לחיים המודרניים עם דני מקורי

תקציר הפרק

ב 2013 דני מקורי שקע בבור עמוק עקב משבר אישי. חברה קרובה הציעה לו ללכת להתנסות במדיטציה ב plum village- כפר הזן שייסד טיק נהאת האן. שם במשך שבוע הוא תרגל הרבה מאד מיינדפולנס וחמלה עצמית וזה שנה את החיים שלו מקצה לקצה. דני מספר על חוויות המדיטציה הספונטניות המוקדמות שלו, ועל עושר החוויה שקיבל בריטריט. דיברנו גם על התובנות שקיבל מלימוד הפסיכולוגיה הבודהיסטית. טיק נהאת האן מפורסם בעולם כמי שהביא תפיסה רחבה של מיינדפולנס ובודהיזם שרלוונטית ומתאימה לאורח החיים המודרני. הוא  שם דגש על חוויה הוליסטית של מיינדפולנס ובודהיזם- שמקיפה גם מדיטציה, וגם מערכות יחסים, תזונה ואקולוגיה. הנזירים במרכז שלו מתרגלים מיינדפולנס גם כשהם משחקים כדורסל.
דני מנחה מיינדפולנס וחמלה בעמותה לחינוך קשוב ואכפתי, וגם באופן עצמאי.
האתר של דני מקורי. בספריית הידע שלו תמצאו מגוון תכנים בנושאי מיינדפולנס, חמלה, תקשורת מקרבת, מיינדפולנס עם ילדים ומוזיקה:
https://www.dmekori.co.il
בפייסבוק:
http://fb.me/dmekori
יוטיוב:
https://youtube.com/dmekori

ספרית הידע של דני- סרטונים ופודקאסטים:
https://www.dmekori.co.il/library

האזינו לפרק בפלטפורמה המועדפת עליכם:

תגיות הפרק:

רוצה לראות את הנוסחה להרגעת מתח ולחץ שלילי?

​הירשם עכשיו כדי לקבל למייל שלך מדיטציה מודרכת ו- 7 עקרונות לרגיעה שיעזרו לך לשלוט ברגשות השליליים שלא מפסיקים להציף את המחשבות שלך.

בהרשמתך הנך מאשר/ת קבלת תוכן ומידע בדיוור למייל, אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ומדיניות הפרטיות ו תנאי השירות של Google חלים.

שתפו את הפרק:

אתגר "משחררים את הכאב"

7 ימים של אימון לשחרור הכאב בשיטת המיינדפולנס

ימים
שעות
דקות
שניות
דילוג לתוכן