1 שעות ו-28 דקות

פרק 24 – להתמודד עם חרדה חברתית עם רינת קנט

תקציר הפרק

כבר בגיל 3 רינת חוותה חרדת נטישה כל פעם שאמא השאירה אותה בגן. היא כל פעם חשבה שאמא לא תחזור לקחת אותה. החרדה הזו העצימה כשהתחילה את בית הספר והובילו לחרם ובדידות לכל אורך בית הספר היסודי וחטיבת הביניים, שהובילו לחרדה חברתית. בתיכון ובצבא היא סוף סוף הצליחה למצוא מעגל חברים, אך כשהשתחררה על אף שהיו לה שאיפות, לא היו לה כוחות, והיא מצאה את עצמה לא מצליחה לצאת מהחדר. במשך 4 שנים היא חוותה חרדה חברתית עוצמתית ששיתקה אותה. 

למרות החוויה הקשה, לרינת היה זרע של תקווה ואמונה שהיא תוכל לרפא את החרדה. היא התחילה לחקור ולקרוא, וכך הבינה את מצבה, ולמדה עוד ועוד כלים כדי לרפא את עצמה. היא השתמשה הרבה במדיטציות מיינדפולנס, למדה את שיטת ACT- תרפיה מבוססת קבלה ומחויבות, וכלים נוספים, שתרמו לה להתקדם ולהכיל את החרדה שלה. היום היא מרצה ומשתפת בכלים שהיא למדה.

הסיפור של רינת גם מלמד אותנו על החוויה בחרדת נטישה וחרדה חברתית, וגם נותן המון תקווה והשראה, ביכולת להוציא את עצמנו מהבורות הנפשיים שלנו.

היום רינת היא מרצה להתפתחות אישית,רגשית ולהרחבת תודעה וכן סופרת, משוררת ואמנית.

טלפון: 054-2384662

לאתר של רינת: http://www.rinatkent.com

האזינו לפרק בפלטפורמה המועדפת עליכם:

תגיות הפרק:

רוצה לראות את הנוסחה להרגעת מתח ולחץ שלילי?

​הירשם עכשיו כדי לקבל למייל שלך מדיטציה מודרכת ו- 7 עקרונות לרגיעה שיעזרו לך לשלוט ברגשות השליליים שלא מפסיקים להציף את המחשבות שלך.

בהרשמתך הנך מאשר/ת קבלת תוכן ומידע בדיוור למייל, אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ומדיניות הפרטיות ו תנאי השירות של Google חלים.

שתפו את הפרק:

"קורס אימון, טיפול והנחיה בשילוב מיינדפולנס"

שעור מבוא חינם

ימים
שעות
דקות
שניות
דילוג לתוכן